Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

Zaprogramuj sobie przyszłość...

BAZY DANYCH – Ms SQL Server – Kursy Online

jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

          Obecnie żyjemy w takich czasach i w takiej rzeczywistości, w której dosłownie wszystko wokół bardzo szybko się zmienia, a w szczególności:
   ➡ Branża IT
   ➡ Zapotrzebowanie na programistów
   ➡ Jak i wymagania pracodawców.
 
          Każdy program, aplikacja czy nawet strona WWW oparta jest o BAZY DANYCH i SQL’a, więc chcąc nie chcąc, wcześniej czy później i tak będziesz musiał lub musiała się tego nauczyć.

Doświadczony autor kursów w branży IT od 2008 roku do teraz

Skondensowana, praktyczna wiedza logicznie poukładana

Gotowe pliki, skrypty SQL, ćwiczenia, zadania i case'y krok po kroku

Dodatkowe wsparcie dla Ciebie i pomoc mailowa oraz na grupie FB

Ekspert baz danych Ms SQL Server Andrzej Śmigielski

KILKA SŁÓW O MNIE:

          Nazywam się Andrzej Śmigielski. Jestem deweloperem w branży IT od 2008 roku w zakresie systemów bazodanowych. Ukończyłem studia, a moja praca dyplomowa służy do dzisiaj jako ważny materiał naukowy na uczelni, której jestem absolwentem.
 
          W swojej karierze zrealizowałem już setki profesjonalnych projektów dla wielu firm w Polsce. Doszedłem od zera do stanowiska kierowniczego zarządzając zespołem 11 programistów. To w czym mam najlepsze efekty, to nauka projektowania baz danych SQL zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych oraz zwiększanie efektywności pracy z bazami danych a także optymalizacja i automatyzacja procesów.
 
          Obecnie od 2018 roku na co dzień jestem trenerem i prowadzę szkolenia zarówno on-line jak i stacjonarne dla osób indywidualnych jak również dla firm i korporacji.

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...