Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

Programiści BAZ DANYCH zarabiają naprawdę przyzwoite pieniądze, a to jak wiesz, często oznacza nowe, lepsze życie. 🌴 ☀️ ⛱

          Oczywistą rzeczą jest, że to właśnie znajomość BAZ DANYCH i języka SQL stanowi OGROMNĄ PRZEWAGĘ na rynku pracy w branży IT.
 
          Potwierdzam to i osobiście Ci GWARANTUJĘ, że takie są fakty, ponieważ na co dzień jestem trenerem i prowadzę szkolenia zarówno online jak i stacjonarne dla osób indywidualnych jak również dla firm i korporacji, więc zapotrzebowanie jest OGROMNE !
 
          Ale nie ma się co dziwić, przecież każdy program, strona www czy aplikacja oparta jest o BAZY DANYCH, dlatego też ponad 90% pracodawców w branży IT najzwyczajniej wymaga tych umiejętności, więc chcąc nie chcąc, wcześniej lub później i tak będziesz musiał lub musiała się tego nauczyć, a dzisiejszy dzień jest doskonałym momentem, żeby oddzielić grubą kreską to, w jaki sposób do tej pory postrzegałeś lub postrzegałaś umiejętność programowania BAZ DANYCH i znajomość języka SQL.
Ms SQL Server Bazy Danych T-SQL

OK, ALE PRZYJRZYJMY SIĘ KILKU FAKTOM...

Fakt 1.

W nauce chodzi o to, aby była przyjemna, szybka, i co najważniejsze - skuteczna.

Fakt 2.

W internecie panuje totalny chaos jeżeli chodzi o kursy i szkolenia. Wiedza jest porozrzucana i niekompletna.

Fakt 3.

Wszyscy "programiści" na około wręcz krzyczą:
▪ musisz znać Javę i Java Script
▪ musisz do tego znać Python'a
▪ musisz mieć zrealizowanych wiele projektów
▪ wcześniej musisz poświęcić lata na naukę
▪ i tak dalej, i tak dalej...

Ms SQL Server Bazy Danych T-SQL

TERAZ ZOBACZ JAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ...

          Oczywiście, warto posiadać wiele kompetencji, ale branża IT jest bardzo szeroka, bo jeśli potrafisz programować BAZY DANYCH i znasz język SQL, to już wtedy możesz pracować na wielu różnych stanowiskach, w zależności jeszcze od tzw. umiejętności miękkich, więc np.:
▪ jako wdrożeniowiec oprogramowania
▪ tester
▪ specjalista do spraw przetwarzania danych
▪ programista baz danych
▪ developer
▪ back-end developer
▪ specjalista ds. integracji
▪ administrator baz danych
▪ IT team lider
▪ IT project manager
 
Więc BAZY DANYCH i SQL to fundamentalne podstawy każdego programisty!
 
          Chcę Tobie dać możliwość dołączenia do mojej elitarnej grupy uczniów na preferencyjnych warunkach, bo swoją pracę traktuję po pierwsze jako hobby, i po drugie - wszystko co robię to z myślą o tym, żeby pomagać innym - sprawia mi to bardzo dużo satysfakcji i najzwyczajniej czuję się wtedy spełniony... tak już mam 🙂
 
          Ogólnie rzecz ujmując kursy są naprawdę świetną metodą nauki, ale pod warunkiem, że spełniają określone wymagania.
To teraz zobacz, chcę Ci coś przedstawić na zasadzie porównania, a Ty zdecyduj co jest dla Ciebie lepsze, OK?
🎃   Chodzi mi o to, że niczego absolutnie nie chcę Ci wciskać
🎃   Chcę Ci pokazać drogę, to - jakie masz możliwości
🎃   Abyś w pełni świadomie podszedł lub podeszła do tego tematu.
Ms SQL Server Bazy Danych T-SQL

ZOBACZ TERAZ CZYM SIĘ RÓŻNIĄ MOJE KURSY OD SZKOLEŃ, KTÓRE NA CO DZIEŃ PROWADZĘ NA ŻYWO

1. Zakres materiału

          Podczas jednego szkolenia na żywo jestem w stanie nauczyć Cię średnio od około 7-miu do około 15-tu tematów w zależności od szkolenia, natomiast w ramach mojej dzisiejszej propozycji średnia ilość tematów w jednym kursie to aż 27 modułów.
 

2. Moje skupienie na Tobie

          Podczas 2-3 dniowego szkolenia i kilku uczestników, zazwyczaj jest to od 3-ech do 10-ciu uczestników nie mam zbyt wiele czasu, żeby go poświęcić tylko i wyłącznie Tobie, a po szkoleniu zazwyczaj nie mam już kontaktu z uczestnikami.
Natomiast kursy możesz przerabiać w dowolnym czasie (bez żadnego ograniczenia) i bezterminowo możesz się ze mną kontaktować, więc wsparcie masz na zawsze.
 

3. Tempo przerabianych materiałów

          Podczas szkoleń na żywo, bez względu na to czy są to szkolenia online czy stacjonarne, tempo zawsze jest relatywnie szybkie, ponieważ mamy ograniczony czas, a ja zawsze staram się wiedzę przekazywać kompleksowo i zawsze odpowiadam na dodatkowe pytania.
Jeżeli natomiast chodzi o kursy, to przerabiasz je w tempie, które Tobie odpowiada i nie masz tutaj terminu - uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz.
 

4. Gwarancja, testy kompetencyjne

          Po każdym szkoleniu na żywo oczywiście gwarantuję, że nauczę Ciebie określonych tematów, natomiast po przerobieniu moich kursów dodatkowo gwarantuję Ci, że bez problemu zaliczysz każdy test kompetencyjny z zakresu baz danych i języka SQL, ponieważ zakres wiedzy jest WYCZERPUJĄCY.
 

5. Ile warta jest wiedza, finansowanie

          Każde szkolenie na żywo online lub stacjonarne niestety jest bardzo drogie i oscyluje w granicach od 1700 do nawet 4000 czy 5000 netto, więc nie każdego na to stać, a takie szkolenia są zazwyczaj dofinansowywane przez pracodawców.
Jednak gdybyś chciał lub chciała uczestniczyć w takich szkoleniach to oferując ponad 100 tematów, które mam już dla Ciebie przygotowane - kosztowałoby Ciebie to około 7 szkoleń, niech to będzie najtańsza opcja czyli 1700 netto + VAT daje ponad 2000, więc łącznie kosztowałaby Cię ta wiedza ponad 14000 zł 😱
Sposób, w jaki przekazuję Ci moją wiedzę jest właśnie na podstawie szkoleń, które na codzień prowadzę, więc jest to NAJSKUTECZNIEJSZA METODA NAUKI, a wiem to z ankiet poszkoleniowych oraz rozmów z uczestnikami moich szkoleń.

UWAGA! Moja propozycja jest OGRANICZONA CZASOWO, ze względu na "Halloween'ową" okazję, ale też jest OGRANICZONA ILOŚCIOWO, więc jeśli Ci zależy, to musisz się pośpieszyć!

Nie ukrywam także, że warunki, na których daję Tobie dzisiaj możliwość odebrania dostępu do mojej wiedzy i wsparcia są naprawdę
⚠️ WARTE UWAGI ⚠️
bo to ostatni moment żeby skorzystać, więc nie czekaj i odbierz dostęp już teraz, albo szansa przepadnie.
Do końca propozycji zostało jeszcze tylko:
Ms SQL Server Bazy Danych T-SQL