Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...

Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

BAZY DANYCH Ms SQL Server
SQL / T-SQL

Wejdź pewnie w branżę IT
i skróć swoją drogę do bycia ekspertem!

Pobierz BEZPŁATNEGO e-Book'a

0
ILOŚĆ TEMATÓW
0
PLIKÓW I SKRYPTÓW
0
ĆWICZEŃ I ZADAŃ
0
ILOŚĆ STRON

ODBIERZ CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE BESTSELLER

          W tym jednym z pierwszych zdań – poza nadmiernym chełpieniem się nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zdanie to zostało zredagowane jeszcze przed wydaniem pierwszego płatnego e-Book’a mojego autorstwa. Pokusiłem się o takie stwierdzenie, bo jestem przekonany, że e-Book’i, które dla Ciebie przygotowałem osiągną status polskich bestsellerów. świadczy o tym zbudowana społeczność wokół kursów online, z których korzystają już setki zadowolonych uczniów na mojej platformie.
 
          Niezmiernie miło jest mi otrzymywać maile i informacje od uczniów z podziękowaniami za moje zaangażowanie, a Ich osiągnięcia i zdobyte nowe umiejętności, które są kartą przetargową, AS’em z rękawa dla pracodawców w branży IT poszukujących developerów, w których warto zainwestować.
 
          Żeby nie być gołosłownym, to kliknij i zobacz przykładowy wpis na LinkedIn:

O CZYM JEST TEN BESTSELLER I CO GO WYRÓŻNIA?

          Krótko mówiąc o SQL’u i o bazach danych. Mamy XXI wiek i dosłownie wszystko wokół bardzo szybko się zmienia, a w szczególności branża IT, zapotrzebowanie na programistów jak i wymagania pracodawców. Obecnie każdy program, aplikacja czy nawet strona WWW oparta jest o bazy danych i SQL’a, więc chcąc nie chcąc, wcześniej lub później i tak będziesz musiał lub musiała się tego nauczyć, a w tym momencie jest doskonała do tego okazja.
 
          W e-Book’u, do którego możesz odebrać bezpłatny i dożywotni dostęp za dosłownie kilka sekund, przedstawię Ci tematy dotyczące zarówno totalnych i solidnych podstaw baz danych, jak np. instalację środowiska programistycznego czy też zapoznam Cię z typami danych dostępnymi w Ms SQL Server oraz nauczysz się wielu konkretnych rozwiązań i zaawansowanych technik bazodanowych, o których wielu deweloperów nawet nie słyszało.
 
          Poza merytoryką zawartą w rozdziałach przygotowałem także dla Ciebie gotowe skrypty SQL z dokładnymi komentarzami i moimi spostrzeżeniami, więc gwarantuję Ci, że bez problemu zrozumiesz wszystkie zaimplementowane bloki kodu. Ponadto zobaczysz, że mój sposób pisania kodu jest bardzo przyjazny, czytelny i łatwy do analizowania, a to uwierz mi - słyszałem już wielokrotnie od osób, z którymi na co dzień współpracuję.

JESZCZE JEDNA BARDZO WAŻNA RZECZ!

          Otrzymujesz ode mnie dodatkowo ćwiczenia do samodzielnego wykonania, ale nic się nie przejmuj, bo jeśli czegoś nie uda Ci się zrobić, to w osobnych skryptach są rozwiązania wszystkich zadań. Nauka właśnie w taki sposób jest najbardziej efektywna, o czym już za chwilę sam lub sama się przekonasz 🙂

DODATKOWY BONUS:

          Między modułami znajdziesz cytaty motywacyjne. Czytaj je zawsze dokładnie i ze zrozumieniem, zatrzymaj się na chwilę i zastanów, żeby utrwaliły Ci się one w głowie. Skoro interesuje Cię ten e-Book, to chcesz się nauczyć SQL’a i baz danych, lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, a żeby nauka była skuteczna, to postanowiłem dodatkowo Cię motywować, uwierz mi - to naprawdę działa.

MAŁA UWAGA:

          Jak już pewnie udało Ci się zauważyć, nie zwracam się per Pan czy też per Pani do Ciebie, ale to nie z braku szacunku oczywiście, ale po to, żebyśmy razem czuli się swobodniej. Jeśli więc przyjdzie Ci do głowy np. chęć napisania do mnie maila, to jestem Andrzej, i śmiało możesz się ze mną kontaktować na maila: smigielski.andrzej@gmail.com

CZY CI SIĘ TO SPODOBA I CZY SOBIE PORADZISZ?

Odpowiedź jest banalna - musisz to sprawdzić ściągając tego e-Book'a !

ZAUWAŻ ISTOTNY FAKT:

          Ponad 90% pracodawców w branży IT wymaga od swoich pracowników znajomości baz danych, a dzięki tym umiejętnościom możesz pracować na wielu stanowiskach, jako:

 

   ▪ wdrożeniowiec oprogramowania
   ▪ tester
   ▪ specjalista ds. przetwarzania danych
   ▪ programista baz danych
   ▪ developer
   ▪ back-end developer
   ▪ specjalista ds. integracji
   ▪ administrator baz danych
   ▪ IT team lider
   ▪ IT project manager...

 

więc zobacz, jak wiele możliwości masz już na samym początku!

 

          Podnosząc swoje kompetencje z SQL’a oraz baz danych zwiększasz szansę na lepszą pracę oraz przyszłość. Będziesz mógł lub mogła pracować według swoich zasad i preferencji, a więc częściowo lub w całości zdalnie, tak, jak będzie Ci wygodniej, a elastyczny czas pracy będzie na porządku dziennym – tak, jak Ci będzie odpowiadało. Mało tego… Nie jest też tajemnicą, że programiści zarabiają naprawdę przyzwoite pieniądze, ale żeby dojść do tego miejsca, to musisz znać SQL’a oraz bazy danych, które są elementarną wiedzą w branży IT.

.
Ekspert baz danych Ms SQL Server Andrzej Śmigielski

KILKA SŁÓW O MNIE:

          Nazywam się Andrzej Śmigielski. Jestem deweloperem w branży IT od 2008 roku w zakresie systemów bazodanowych. Ukończyłem studia, a moja praca dyplomowa służy do dzisiaj jako ważny materiał naukowy na uczelni, której jestem absolwentem.
 
          W swojej karierze zrealizowałem już setki profesjonalnych projektów dla wielu firm w Polsce. Doszedłem od zera do stanowiska kierowniczego zarządzając zespołem 11 programistów. To w czym mam najlepsze efekty, to nauka projektowania baz danych SQL zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych oraz zwiększanie efektywności pracy z bazami danych a także optymalizacja i automatyzacja procesów.
 
          Obecnie od 2018 roku na co dzień jestem trenerem i prowadzę szkolenia zarówno online jak i stacjonarne dla osób indywidualnych jak również dla firm i korporacji.

Nie jesteś jeszcze zdecydowany lub zdecydowana?

To zapraszam Cię na:

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...