Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...

e-Book ebook jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft
e-Book ebook jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

NA TYM WEBINARZE OPOWIEM CI MIĘDZY INNYMI O BRANŻY IT:

Specyfika pracy w branży IT

✔️ JAKA JEST SPECYFIKA PRACY W BRANŻY IT?

Na samym początku odpowiem Ci między innymi na następujące pytania:
➡ Ile zazwyczaj trzeba przepracować dni w ciągu miesiąca czy tygodnia oraz czy trzeba pracować w weekendy i święta.
➡ Jak wygląda praca w kontekście godzin, czy są zmiany, czy trzeba pracować np. od 6:00 do 14:00, od 8:00 do 16:00 czy od 10:00 do 18:00, albo czy też możesz pracować wtedy, kiedy Tobie pasuje.
➡ Czy trzeba pracować właśnie w określonych godzinach, czy jednak można pracować w trybie „zadaniowym”.
➡ Czy musisz zawsze pracować w biurze, a może zdalnie, albo hybrydowo, czyli częściowo w biurze i częściowo zdalnie.
➡ Jaki jest charakter pracy z perspektywy projektów, czy uczestniczysz w wielu jednocześnie, czy skupiasz się tylko na jednym.
➡ Czy zawsze współpracujesz w określonym zespole, czy na samodzielnym stanowisku.
Na jakie stanowiska możesz liczyć na samym początku?

✔️ NA JAKIE STANOWISKA MOŻESZ LICZYĆ NA SAMYM POCZĄTKU?

➡ W tej części webinaru przedstawię Ci przede wszystkim stanowiska, na jakich możesz rozpocząć pracę w branży IT, ale także od czego to zależy, czyli prosto mówiąc, gdzie najbardziej możesz pasować i jakie stanowiska będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.
Ile zarabia się w branży IT?

✔️ ILE ZARABIA SIĘ W BRANŻY IT?

➡ Na to pytanie nie ma jednoznacznej, sprecyzowanej odpowiedzi i widełki oscylują w granicach od około 5000 - 6000 zł na rękę do nawet 20000 – 30000 miesięcznie.
Jeśli określimy sobie pewne zależności, to dokładnie Ci pokażę od czego zależy wysokość wynagrodzenia, oraz powiem Tobie jaki możesz mieć na to wpływ.
Jakie są dodatkowe benefity?

✔️ JAKIE SĄ DODATKOWE BENEFITY?

➡ W ostatnich czasach jest to sfera bardzo mocno rozwijana przez pracodawców, którzy dosłownie „prześcigają się” w benefitach dla pracowników i wymyślają dogodności, o których nawet moglibyśmy nie pomyśleć.
Mam tutaj na uwadze różnego rodzaju dofinansowania, np. do nauki języków obcych czy zajęć sportowych, darmowe kawy i owoce, grupowe ubezpieczenia, opiekę medyczną, strefy relaksu i o wiele, wiele więcej...
Czy trzeba znać języki obce, i jeśli tak, to jakie?

✔️ CZY TRZEBA ZNAĆ JĘZYKI OBCE, I JEŚLI TAK, TO JAKIE?

➡ Przedstawię Ci, jak dokładnie w praktyce wygląda kwestia języków obcych, czy jest to umiejętność wymagana, a może do wyuczenia, albo jest to po prostu dodatkowy atut…
Dokładnie opowiem Ci jak to faktycznie wygląda, żebyś wiedział lub wiedziała jaki mieć do tego stosunek.
Czy musisz mieć ukończone studia informatyczne?

✔️ CZY MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE STUDIA INFORMATYCZNE?

➡ To kolejne pytanie, które rodzi wiele wątpliwości... ale spokojnie… w tej kwestii także dokładnie powiem Ci jak to wygląda w praktyce, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, oraz jakie są zależności w kontekście stanowisk pracy w branży IT, bo z początku może się to wydawać nieco zagmatwaną sprawą, ale wyjaśnię Ci dokładnie jak to jest i czym się sugerować.
W jakim wieku trzeba być, aby zacząć i czy nie jest za wcześnie lub za późno?

✔️ W JAKIM WIEKU TRZEBA BYĆ ABY ZACZĄĆ, I CZY NIE JEST ZA WCZEŚNIE LUB ZA PÓŹNO?

➡ Hmmm… tutaj będę musiał wskazać Ci kilka dodatkowych cech osobowości, które mają dużo większe znaczenia, aniżeli sam wiek, ale żeby wszystko dobrze sobie tutaj poukładać, to zdecydowanie łatwiej i przystępniej będzie mi to po prostu wytłumaczyć, niż opisywać...

MAŁO TEGO, ZOBACZ CZEGO JESZCZE SIĘ DOWIESZ:

Na webinarze dowiesz się, czy w ogóle praca w IT jest dla Ciebie i czy Ci się spodoba.

✔️ NA WEBINARZE DOWIESZ SIĘ, CZY WOGÓLE PRACA W IT JEST DLA CIEBIE I CZY CI SIĘ SPODOBA.

✔️ Hmmm…
Tutaj będę musiał wskazać Ci jeszcze kilka dodatkowych cech osobowości, które mają także bardzo duże znaczenie, ale żeby wszystko dobrze sobie tutaj poukładać, to zdecydowanie łatwiej i przystępniej będzie mi to po prostu wytłumaczyć, niż opisywać...
Pokażę Ci całą drogę dosłownie krok po kroku, jaką musisz przejść i ile potrzebujesz czasu.

✔️ POKAŻĘ CI CALĄ DROGĘ DOSŁOWNIE KROK PO KROKU, JAKĄ MUSISZ PRZEJŚĆ I ILE POTRZEBUJESZ CZASU.

➡ Podczas tego webinaru dowiesz się także jakie są wymagane kompetencje, żeby móc pracować w branży IT oraz ile będziesz potrzebować na to czasu, aby je zdobyć.
Powiem Ci też o umiejętnościach, jakie musisz posiadać, aby się przebranżowić.

✔️ POWIEM CI TEŻ O UMIEJĘTNOŚCIACH, JAKIE MUSISZ POSIADAĆ, ABY SIĘ PRZEBRANŻOWIĆ.

➡ Wytłumaczę Ci dokładnie na czym polega praca w branży IT i co musisz wiedzieć, co musisz umieć, aby móc pracować w branży IT.
To jest to, czego ponad 90% pracodawców wymaga, więc jeśli będziesz chciał lub chciała pracować w tej branży to i tak wcześniej czy później i tak będziesz musiał lub musiała się tego nauczyć.
Ponadto dam Ci dowód na to, że mogę Ci pomóc wejść w branżę IT.

✔️ PONADTO DAM CI DOWÓD NA TO, ŻE MOGĘ CI POMÓC WEJŚĆ W BRANŻĘ IT.

➡ Przedstawię Ci także krótką historię z życia, z mojego doświadczenia, gdzie pracowałem na stanowisku kierowniczym, rekrutowałem ludzi do zespołu oraz pomogłem Kacprowi przebranżowić się.
Jak wyglądała jego droga, ile czasu musiał na to poświęcić i co udało mu się zyskać – czyli jak wygląda teraz jego życie, czym się zajmuje i jak pracuje.
Przedstawię Ci także prosty i sprawdzony sposób na przejście drogi „od zera do dewelopera”.

✔️ PRZEDSTAWIĘ CI TAKŻE PROSTY I SPRAWDZONY SPOSÓB NA PRZEJŚCIE DROGI „OD ZERA DO DEVELOPERA”.

➡ Dowiesz się jak wygląda nauka wymaganych kompetencji, gdzie, skąd i jak możesz się uczyć, ile to trwa i ile kosztuje.
Jakie masz generalnie możliwości i z czego możesz skorzystać.
Mam dla Ciebie dodatkowe BONUSY, które udostępniam tylko podczas tego webinaru.

✔️ MAM DLA CIEBIE DODATKOWE BONUSY, KTÓRE UDOSTĘPNIAM TYLKO PODCZAS TEGO WEBINARU.

➡ Jeśli wytrzymasz do końca webinaru, to dam Ci dodatkowe bonusy, dzięki którym będziesz mógł lub mogła swobodnie przebranżowić się i wejść w świat IT nawet jeśli wcześniej nie miałeś lub nie miałaś żadnej styczności z programowaniem.
Przygotowałem dla Ciebie coś, czego nigdzie indziej nie znajdziesz i nie dostaniesz, więc warto dotrwać do końca i odebrać te bonusy – i tutaj zapewniam Cię, że jest to jedyna opcja, jedyna taka możliwość, gdzie dam Tobie dosłownie na tacy rozwiązanie, o którym nie wiedzą nawet najbardziej doświadczeni programiści – więc dzięki temu zyskasz dużą przewagę i otworzysz sobie drzwi do lepszej przyszłości.
Oczywiście będzie to wymagało trochę czasu i wytrwałości od Ciebie, ale spokojnie – poprowadzę Cię za rękę i pokażę Ci dosłownie krok po kroku, co i jak musisz zrobić, aby osiągnąć swój cel.

Zapewniam Cię, że jedynym pytaniem, jakie zadasz sobie po tym webinarze, będzie:
„Dlaczego tak późno go zobaczyłem lub zobaczyłam”.

Więc gwarantuję Ci, że warto zapisać się już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Ekspert baz danych Ms SQL Server Andrzej Śmigielski

KILKA SŁÓW O MNIE:

          Nazywam się Andrzej Śmigielski. Jestem deweloperem w branży IT od 2008 roku w zakresie systemów bazodanowych. Ukończyłem studia, a moja praca dyplomowa służy do dzisiaj jako ważny materiał naukowy na uczelni, której jestem absolwentem.
 
          W swojej karierze zrealizowałem już setki profesjonalnych projektów dla wielu firm w Polsce. Doszedłem od zera do stanowiska kierowniczego zarządzając zespołem 11 programistów. To w czym mam najlepsze efekty, to nauka projektowania baz danych SQL zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych oraz zwiększanie efektywności pracy z bazami danych a także optymalizacja i automatyzacja procesów.
 
          Obecnie od 2018 roku na co dzień jestem trenerem i prowadzę szkolenia zarówno on-line jak i stacjonarne dla osób indywidualnych jak również dla firm i korporacji.

Zaprogramuj sobie przyszłość

Kliknij teraz w przycisk poniżej,
wybierz najbliższy termin
i zarezerwuj swoje miejsce.

Widzimy się, mam nadzieję, już niebawem.
Nawet nie zdążysz się stęsknić 😉
Do miłego zobaczenia, trzymaj się, hej!

Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...