Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...

 
OBECNIE W BRANŻY IT BARDZO DUŻO SIĘ DZIEJE I PANUJE WIELKI CHAOS DOTYCZĄCY TEGO:
 

▪️ jakich języków programowania się uczyć
▪️ czy warto wogóle korzystać z kursów, szkoleń czy bootcampów w internecie
▪️ jak zweryfikować co faktycznie działa, a co nie
▪️ jak sprawdzić, czy oferowane kursy/szkolenia są wogóle warte uwagi
▪️ ile warte (o ile wogóle są warte) jakiekolwiek materiały dostępne w internecie?
 

          Chcę Ci powiedzieć, że umiejętności, jakie musisz posiadać jako programista są bardzo szerokie, a źródła wiedzy, z których korzystasz muszą być naprawdę na bardzo wysokim poziomie.
Nie może to być lanie wody, ani jakieś słabe przykłady wyciągnięte z kontekstu - dostrzegając to na początku - daj sobie lepiej z tym spokój, bo szkoda Twojego czasu...
 

          Ale jest jedna rzecz, która łączy wszystkich programistów bez względu na to, w jakim języku programowania na co dzień pracują. Mało tego… większość pracodawców, bo aż ponad 90%, wymaga określonych umiejętności od programistów.
Więc o jakie skill’e chodzi ?
   » Java ?
   » JavaScript ?
   » Python ?
   » C# ?
   » React ?
   » SQL ?
  Wymieniać można byłoby tutaj dziesiątki języków i technologii...
 

⚠️ ⚠️ ⚠️
Jeżeli chcesz być cenionym programistą czy też cenioną programistką - to MUSISZ nauczyć się PROGRAMOWAĆ BAZY DANYCH…
Posłuchaj mnie uważnie, bo dokładnie wiem czego wymagają pracodawcy!
Każdy system informatyczny korzysta z bazy danych, więc chcąc nie chcąc wcześniej lub później i tak będziesz musiał lub musiała się tego nauczyć.
⚠️ ⚠️ ⚠️
 

          Wiedzy na temat baz danych i SQL’a/T-SQL’a w internecie jest cała masa, ale problem polega na tym, że jest ona albo:
   » powierzchowna
   » chaotyczna
   » niespójna
… a często niestety nawet wszystko na raz!
 

          Wiesz co Ci powiem?
To wszystko faktycznie ma miejsce z tym, że albo do tej pory nie udało Ci się znaleźć odpowiednich żródeł wiedzy, albo jesteś uprzedzony lub uprzedzona, albo do tej pory trafiasz na osoby, które chcą tylko zwrócić na siebie uwagę w internecie lub “wyłudzić” od Ciebie pieniądze…
Niestety taka jest prawda i w takiej rzeczywistości obecnie żyjemy 😥
 

 
NOWA, WIELKA MOŻLIWOŚĆ ROZWIJANIA SWOICH SKILL'I !
 

jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

 

 

Ekspert baz danych Ms SQL Server Andrzej Śmigielski

          Od 2008 roku pracuję zawodowo w branży IT i znam ją od podszewki. Do tego od roku 2018-go jestem także trenerem i zawodowo przekazuję swoją wiedzę prowadząc szkolenia zarówno online jak i stacjonarnie dla osób indywidualnych jak również dla firm i korporacji.
 
          Dlaczego Ci o tym piszę ?
Dlatego, żebyś na wstępie już wiedział lub wiedziała o tym, że to co za chwilę zobaczysz jest w 100% prawdziwe, a jest wiele osób, które oczywiście hejtują wszystko co się da - i wiesz co? Wcale im się nie dziwię widząc, co oferują pseudo eksperci w internecie…
 

          Jest naprawdę bardzo dużo aspektów, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru żródła wiedzy, którą chcesz pozyskać.
Dokładnie to rozumiem, dlatego też przygotowałem dla Ciebie same konkrety, ale oparte o dowody.
Dokładnie Ci pokażę jak działam na codzień, jakie to daje efekty, i co najważniejsze 👉 jakie będziesz Ty mieć z tego korzyści 👈

 
          Być może przeszło Ci teraz przez myśl o mnie to, że jestem kolejną osobą, która chce Cię wykorzystać, ale muszę Cię teraz zaskoczyć, bo to, co zrobiłem, żeby wszystkie Twoje negatywne przekonania odrzucić, i skupić się na szczegółach - to kosztuje mnie to około 2000-3000! - czyli dokładnie tyle, ile Ty w tym momencie możesz ode mnie zyskać…
 

 
ŚMIALI SIĘ JAK PROPONOWAŁEM SWOJE KURSY, ALE KIEDY SPOTKALIŚMY SIĘ NA SALI SZKOLENIOWEJ...
 

jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

 

 
          Najwięcej szkoleń jakie na codzień prowadzę, to są szkolenia 2-3 dniowe, podczas których przekazuję wiedzę składającą się z kilku lub kilkunastu modułów, w zależności od złożoności poruszanych zagadnień.
Podczas każdego takiego szkolenia zawsze na koniec uczestnicy wypełniają ankiety poszkoleniowe, więc sam lub sama zobacz poniżej co o moich szkoleniach i materiałach mówią uczestnicy:
 

PRZYGOTOWANIE BAZY DANYCH I OBIEKTÓW DBO
DOBRE PRAKTYKI PISANIA KODU
IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA
BEGIN I END
IF, ELSE IF I ELSE
WHILE, BREAK, CONTINUE
GOTO I RETURN
CASE
IIF I CHOOSE
COALESCE, ISNULL I NULLIF
ZŁOŻONE TYPY KOLUMN: COMPUTED, PERSISTED
TWORZENIE PROCEDUR SKŁADOWANYCH
TWORZENIE FUNKCJI UŻYTKOWNIKA
PRZYGOTOWANIE BAZY DANYCH I OBIEKTÓW DBO
FUNKCJE PARTYCJI
WYZWALACZE: TRIGGER
FUNKCJE I PROCEDURY W KODZIE ZARZĄDZANYM CLR
MECHANIZMY AUTOMATYCZNE (SERVER AGENT): JOBS
jak nauczyć się programowania
jak wejść w świat branżę IT
jak więcej zarabiać
od zera do developera
SQL Server MsSQL T-SQL TSQL
kursy, szkoleni, bootcampy, IT
Andrzej Śmigielski
PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH
PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH
PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH

 
NA CO JESZCZE WARTO, ABYŚ ZWRÓCIŁ LUB ZWRÓCIŁA UWAGĘ ?
 

[ 1 ] - ZAKRES MATERIAŁU:
 
          Podczas jednego szkolenia na żywo jestem w stanie nauczyć Cię średnio od około 7-miu do około 15-tu tematów w zależności od szkolenia.
 
[ 2 ] - MOJE SKUPIENIE NA TOBIE:
 
          Podczas 2-3 dniowego szkolenia i kilku uczestników, zazwyczaj jest to od 3-ech do 10-ciu uczestników nie mam zbyt wiele czasu, żeby go poświęcić tylko i wyłącznie Tobie, a po szkoleniu zazwyczaj nie mam już kontaktu z uczestnikami.
Natomiast kursy online możesz przerabiać w dowolnym czasie (bez żadnego ograniczenia) i bezterminowo możesz się ze mną kontaktować, więc wsparcie masz na zawsze.
 
[ 3 ] - MOJE WSPARCIE:
 
          Moje kursy online możesz przerabiać w dowolnym czasie (bez żadnego ograniczenia) i bezterminowo możesz się ze mną kontaktować mailowo oraz na dedykowanej grupie na FB, więc wsparcie masz na zawsze.
 
[ 4 ] - TEMPO PRZERABIANYCH MATERIAŁÓW:
 
          Podczas szkoleń na żywo, bez względu na to czy są to szkolenia zdalne (distance learning) czy stacjonarne w siedzibie firmy lub u Klienta, tempo zawsze jest relatywnie szybkie, ponieważ mamy ograniczony czas, a ja zawsze staram się wiedzę przekazywać kompleksowo i zawsze odpowiadam na dodatkowe pytania.
Jeżeli natomiast chodzi o kursy, to przerabiasz je w tempie, które Tobie odpowiada i nie masz tutaj terminu - uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz.
 
[ 5 ] - GWARANCJA, TESTY KOMPETENCYJNE:
 
          Po każdym szkoleniu na żywo oczywiście gwarantuję, że nauczę Ciebie określonych tematów, natomiast po przerobieniu moich wszystkich kursów dodatkowo gwarantuję Ci, że bez problemu zaliczysz każdy test kompetencyjny z zakresu baz danych i języka SQL / T-SQL, ponieważ zakres wiedzy jest WYCZERPUJĄCY.
 
[ 6 ] - ILE WARTA JEST WIEDZA, FINANSOWANIE:
 
          Każde szkolenie na żywo online lub stacjonarne niestety jest bardzo drogie i oscyluje w granicach od 1700 do nawet 4000 czy 5000 netto, więc nie każdego na to stać, ale takie szkolenia są też często dofinansowywane przez pracodawców.
 

 
BAŃKA SZKOLEŃ IT PĘKŁA.
JAK KUPIĆ KURS WARTY 2-3 TYSIĄCE ZA CENĘ DOBREJ PIZZY ?

 

jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

 

 

          Bez względu na to, na jakim poziomie wiedzy dotyczącej baz danych i języka SQL / T-SQL obecnie jesteś, to wszystkie materiały oraz skrypty SQL jakie mam dla Ciebie przygotowane, będziesz w stanie bez najmniejszego problemu zrozumieć, ponieważ zawierają one komentarze oraz szczegółowe uwagi i moje spostrzeżenia.

⚠️ ⚠️ ⚠️
 
Wiedza, którą możesz teraz otrzymać warta jest około 2000-3000 zł !
 
Wiem, że jest to spora kwota nawet wtedy, kiedy zarabiasz relatywnie dużo.
 
⚠️ ⚠️ ⚠️

 
          Możesz bez problemu sprawdzić w sieci ile warte są takie szkolenia przeglądając strony firm oferujących takie szkolenia jak właśnie to, które mimo swojej wartości możesz mieć za cenę dobrej pizzy.
 
 

 
          Wartości i jakości tej jestem w 100% pewien, bo na codzień prowadzę takie szkolenia we współpracy z innymi firmami szkoleniowymi gdzie wspólnie badamy i podnosimy poziom szkoleń – czyli wiedzy, materiałów oraz skryptów przygotowywanych właśnie przeze mnie.
 
          Zobacz poniżej kilka przykładowych maili od osób, z którymi na codzień współpracuję i realizuję różne szkolenia dotyczące właśnie BAZ DANYCH i języka SQL/T-SQL:
 
 

DOBRE PRAKTYKI PISANIA KODU
WYZWALACZE: TRIGGER
FUNKCJE I PROCEDURY W KODZIE ZARZĄDZANYM CLR
SQL Server MsSQL T-SQL TSQL
PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH
PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH
PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH

 
          Jak widzisz, mój sposób nauki jest potwierdzony, o czym świadczą wyniki ankiet poszkoleniowych wypełnianych przez uczestników ale także świadczą o tym maile z podziękowaniami od osób organizujących takie szkolenia.

 
          Są już setki, jak nie tysiące osób, które były na moich szkoleniach i słowa, jakie od nich słyszę, a są to słowa typu:
   » dzięki Tobie wiem, że dam radę…
   » dzięki Tobie mam nadzieję…
   » dzięki Tobie zrozumiałem, nauczyłem się…
   » to co robisz, to wspaniała inicjatywa dzielenia się wiedzą…
dają mi naprawdę wielką satysfakcję i nie ma co ukrywać, że każdy z nas pracując zarabia pieniądze…
ale jeżeli pracując pomagam jeszcze innym, to praca moja daje mi bardzo dużo satysfakcji i motywuje do dalszych działań 👍
 

 
CO ZAWIERA KURS
I JAK ZDOBYĆ WIEDZĘ WARTĄ 2-3 TYSIĄCE W 2 DNI ?

 

jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

 

 

          Jak już na wstępie zaznaczyłem, od 2008 roku pracuję zawodowo w branży IT, a od roku 2018-go jestem także trenerem i zawodowo przekazuję swoją wiedzę prowadząc szkolenia zarówno online jak i stacjonarnie dla osób indywidualnych jak również dla firm i korporacji, więc dzisiaj, po wielu latach moje materiały są naprawdę szyte na miarę…

 
          Zauważ jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz!
Cała moja wiedza oparta jest m.in. o gotowe skrypty SQL, które zaimplementowane są na odpowiednio przygotowanych przykładach, i co najważniejsze – NA DZIAŁAJĄCEJ BAZIE DANYCH – więc nie są to kawałki kodu wyrwane z kontekstu jak większość blogów czy forów w sieci !
 
          Mało tego – otrzymujesz także ode mnie skrypty z przygotowanymi zadaniami do samodzielnego rozwiązania – ale nic się nie przejmuj, bo jeśli czegoś nie uda Ci się zrobić, to w odrębnych skryptach są rozwiązania wszystkich zadań - tylko pamiętaj, żeby nie ściągać - chodzi o to, abyś się tego nauczył lub nauczyła.
Nawet jeśli uda Ci się wszystkie zadania rozwiązać to i tak skoreluj wyniki z moimi rozwiązaniami, aby dowiedzieć się, czy zadania zostały prawidłowo przez Ciebie rozwiązane.

 
ZOBACZ TERAZ, JAKĄ WIEDZĘ DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁEM:
 

           Wiedza, jaką uzyskasz w trakcie tego kursu pozwoli Ci na przenoszenie logiki biznesowej do bazy danych za pomocą implementacji własnych funkcji i procedur, także w kodzie zarządzanym. Poznasz również szerokie możliwości implementacji proceduralnej oraz dobre praktyki pisania kodu jak i dowiesz się w jaki sposób automatyzować powtarzające się czynności.
 

Ms Microsofr SQL Server TSQL i BAZY DANYCH

»   Ilość tematów: 14
»   Ilość plików i skryptów SQL: 40
»   Ilość ćwiczeń i zadań: 19
»   Ilość stron: 71
»   Dostęp czasowy: bez ograniczeń

 
JAKIE DOKŁADNIE MODUŁY ZAWIERA KURS ?
 

1. WSTĘP
 
2. PRZYGOTOWANIE BAZY DANYCH I OBIEKTÓW DBO
   ➡ Utworzymy bazę danych dla celów niniejszego szkolenia.
   ➡ Przygotujemy obiekty bazodanowe.
   ➡ Zaimportujemy dane z plików tekstowych.
   ➡ Wygenerujemy dane dla celów niniejszego szkolenia.
 
3. DOBRE PRAKTYKI PISANIA KODU
   ➡ Poznasz dobre praktyki pisania kodu.
   ➡ Dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę podczas implementacji.
   ➡ Zapoznasz się z ogólnym podejściem podczas programowania.
 
4. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 1: BEGIN I END
   ➡ Dowiesz się na czym polega implementacja proceduralna.
   ➡ Zapoznasz się ze słowami kluczowymi BEGIN i END.
   ➡ Nauczysz się prawidłowo używać w praktyce składni proceduralnej z użyciem BEGIN i END.
 
5. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 2: IF, ELSE IF I ELSE
   ➡ Zapoznasz się ze składnią proceduralną IF, ELSE IF i ELSE.
   ➡ Nauczysz się prawidłowo używać w praktyce składni proceduralnej z użyciem IF, ELSE IF i ELSE.
 
6. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 3: WHILE, BREAK, CONTINUE
   ➡ Zapoznasz się ze składnią proceduralną WHILE, BREAK i CONTINUE.
   ➡ Nauczysz się prawidłowo używać w praktyce składni proceduralnej z użyciem WHILE, BREAK i CONTINUE.
 
7. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 4: GOTO I RETURN
   ➡ Zapoznasz się ze składnią proceduralną GOTO i RETURN.
   ➡ Dowiesz się, dlaczego unikać tych wyrażeń i co one powodują.
 
8. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 5: CASE
   ➡ Zapoznasz się ze składnią proceduralną CASE.
   ➡ Nauczysz się prawidłowo używać w praktyce składni proceduralnej z użyciem CASE.
 
9. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 6: IIF I CHOOSE
   ➡ Zapoznasz się ze składnią proceduralną IIF oraz CHOOSE.
   ➡ Nauczysz się prawidłowo używać w praktyce składni proceduralnej z użyciem IIF oraz CHOOSE.
 
10. IMPLEMENTACJA PROCEDURALNA CZ. 7: COALESCE, ISNULL I NULLIF
   ➡ Nauczysz się co to są funkcje COALESCE, ISNULL i NULLIF.
   ➡ Poznasz ich właściwości i dowiesz się kiedy warto z nich skorzystać.
   ➡ Nauczysz się używać ich w praktyce.
 
11. ZŁOŻONE TYPY KOLUMN: COMPUTED, PERSISTED
   ➡ Poznasz typ kolumn COMPUTED i dowiesz się w jakim celu są stosowane.
   ➡ Poznasz typ kolumn PERSISTED i dowiesz się w jakim celu są stosowane.
 
12. TWORZENIE PROCEDUR SKŁADOWANYCH
   ➡ Dowiesz się co to jest procedura w SQL Server.
   ➡ Poznasz sposoby implementacji procedur przechowywanych.
   ➡ Zapoznasz się z dostępnymi opcjami powiązanymi z procedurami.
   ➡ Poznasz dodatkowe, cenne uwagi dotyczące implementacji procedur.
   ➡ Nauczysz się w jaki sposób modyfikować i usuwać procedury.
 
13. TWORZENIE FUNKCJI UŻYTKOWNIKA
   ➡ Dowiesz się co to jest funkcja w SQL Server.
   ➡ Poznasz sposoby implementacji funkcji.
   ➡ Zapoznasz się z dostępnymi opcjami powiązanymi z funkcjami.
   ➡ Poznasz dodatkowe, cenne uwagi dotyczące implementacji funkcji.
   ➡ Nauczysz się w jaki sposób modyfikować i usuwać funkcje.
 
14. FUNKCJE PARTYCJI
   ➡ Dowiesz się co to jest funkcja partycji w SQL Server.
   ➡ Zapoznasz się z właściwościami funkcji partycji.
   ➡ Zapoznasz się z dostępnymi opcjami powiązanymi z funkcjami partycji.
 
15. WYZWALACZE: TRIGGER
   ➡ Dowiesz się co to są wyzwalacze w SQL Server.
   ➡ Nauczysz się podziału wyzwalaczy na grupy.
   ➡ Zapoznasz się z właściwościami wyzwalaczy.
   ➡ Poznasz dostępne opcje związane z wyzwalaczami.
 
16. FUNKCJE I PROCEDURY W KODZIE ZARZĄDZANYM CLR
   ➡ Dowiesz się co to jest CLR.
   ➡ Nauczysz się integrować funkcje i procedury napisane w kodzie CLR z SSMS.
   ➡ Dowiesz się o dodatkowych wymaganych ustawieniach w celu możliwości korzystania z CLR.
 
17. MECHANIZMY AUTOMATYCZNE (SERVER AGENT): JOBS
   ➡ Dowiesz się co to są „JOB’y” w SQL Server.
   ➡ Dowiesz się o usłudze (agencie) odpowiadającej za pracę JOB’ów.
   ➡ Nauczysz się tworzyć nowe JOB’y krok po kroku.
 
18. CO TERAZ?
 
19. BONUSY
 

 

Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.

 

Zaprogramuj sobie przyszłość...