PROGRAMOWANIE
e-Book ebook jak nauczyć się programowania jak wejść w świat branżę IT jak więcej zarabiać od zera do developera SQL Server MsSQL T-SQL TSQL Kursy Online Bazy Danych Andrzej Śmigielski SSMS Microsoft

SOLIDNE PODSTAWY BAZ DANYCH

✔️ Ilość tematów: 31
✔️ Ilość plików i skryptów SQL: 53
✔️ Ilość ćwiczeń i zadań: 55
✔️ Ilość stron: 118
✔️ Dostęp czasowy: bez ograniczeń

          W kursie tym przedstawię Ci tematy będące solidnymi podstawami baz danych, abyś mógł czy mogła swobodnie wejść w świat programowania i baz danych.

          Chcąc się przebranżowić i rozpocząć swoją karierę w branży IT, wszystkie opracowane tematy w niniejszym kursie musisz po prostu poznać i się ich nauczyć, bez nich nie będziesz w stanie zrozumieć zasad działania relacyjnych baz danych, a większość pracodawców najzwyczajniej wymaga tych umiejętności.

KONKRETNE ROZWIĄZANIA W BAZACH DANYCH

✔️ Ilość tematów: 26
✔️ Ilość plików i skryptów SQL: 60
✔️ Ilość ćwiczeń i zadań: 32
✔️ Ilość stron: 134
✔️ Dostęp czasowy: bez ograniczeń

        W kursie tym przedstawię Ci tematy będące konkretnymi rozwiązaniami w bazach danych, abyś mógł czy mogła swobodnie poruszać się w Sql Server Management Studio (SSMS) oraz doskonale sobie radzić wykorzystując możliwości języka SQL i T-SQL.

        Po przerobieniu tego kursu i przerobieniu wszystkich dołączonych do niego skryptów będziesz w stanie konkretne rozwiązania implementować szybciej, wydajniej oraz bezpieczniej. Ponadto dowiesz się także jak automatyzować powtarzalne czynności, radzić sobie z błędami i wybierać odpowiednie implementacje w konkretnych przypadkach.

BAZY DANYCH ZAAWANSOWANE TECHNIKI

✔️ Ilość tematów: 32
✔️ Ilość plików i skryptów SQL: 85
✔️ Ilość ćwiczeń i zadań: 64
✔️ Ilość stron: 170
✔️ Dostęp czasowy: bez ograniczeń

        W kursie tym przedstawię Ci zaawansowane techniki programowania baz danych, a więc nauczę Cię i pokażę, jak tworzyć własne typy danych, jak korzystać z zaawansowanych funkcji dotyczących analizowania danych, ale także przedstawię Ci wiele dostępnych implementacji proceduralnych, dzięki którym będziesz mógł czy mogła swobodnie przenosić logikę biznesową na struktury bazodanowe, których także jest całkiem sporo.

        Po zdobyciu wiedzy zawartej w tym kursie będziesz umieć korzystać z danych typu XML oraz danych typu przestrzennego, ale to oczywiście nie wszystko, bo pokażę Ci też wiele przydatnych narzędzi oraz zaawansowanych operacji, dzięki którym zdobędziesz kompetencje pozwalające Ci w swobodny sposób wykorzystywać zaawansowane możliwości bazodanowe w środowisku Ms SQL Server.

STROJENIE WYDAJNOŚCIOWE BAZ DANYCH

✔️ Ilość tematów: 19
✔️ Ilość plików i skryptów SQL: 24
✔️ Ilość ćwiczeń i zadań: 69
✔️ Ilość stron: 161
✔️ Dostęp czasowy: bez ograniczeń

        Wiedza, jaką uzyskasz w trakcie tego kursu, pozwoli Ci na odpowiednio dopasowane do wymagań skonfigurowanie serwera baz danych oraz tworzenie odpowiednich procedur służących do monitorowania funkcjonowania poszczególnych jego komponentów jak i szybkie reagowanie na pojawiające się nieprawidłowości. Po zrealizowaniu tego kursu będziesz w stanie efektywnie diagnozować źródła problemów wydajnościowych w działaniu SQL Server’a oraz stosować różnego rodzaju implementacje prowadzące do usunięcia tzw. „wąskich gardeł”.